Διευθυντής του Σχολείου είναι ο:
Φουστανάκης Γεώργιος, Πληροφορικής

Υποδιευθυντές οι: Ανδρεάδου Αλίκη, Γαλλικών, Τζωρμπατζάκης Αλέξης, Πληροφορικής

Ο σύλλογος αποτελείται από τους παρακάτω καθηγητές:

Επώνυμο Όνομα Ειδικότητα ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α4,Α5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α4,Α5,Β3,Β4,Γ3,Γ4  
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α1,Α3,A5,Β1,Β2,Β3,Β4  
ΓΙΑΣΣΑΚΗ** ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Β4
ΔΕΣΚΟΥΛΙΔΗΣ* ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ    
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ* ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ  
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3 Γ2
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. Α1,Α2,Α3,Α4  
ΖΕΡΒΟΥ ΑΡΕΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ   Α1,Α2,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4 Β2
ΚΟΚΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ Β1,Β2,Γ1,Γ2,Γ3  
ΚΟΝΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α2,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΥΣΙΚΟΙ Α1,Α2,Α3,Α4,Β4,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4 Α3
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Β1,Β2,Β3,Β4 Α1
ΛΑΔΟΥΚΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α2,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ3,Γ4 Β3
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΟΙ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Β1,Β2,Β3,Β4,Γ1  
ΜΑΝΕΤΑ* ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΤΣΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ    
ΜΗΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ Γ4 
ΜΙΜΙΝΟΥ ΑΝΘΙΑ  ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ  Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Β3,Β4,Γ1,Γ2 Β4
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Β1,Β2,Β3,Β4 Α2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ** ΧΡΥΣΗ  ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ  Α3,Α4,Α5  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΟΙ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4 Γ3
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΩΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α1,Α3,Α4,Α5,Β1,Β2 Α5 
ΠΑΡΑΔΕΙΣΑΝΟΥ* ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ    
ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ Α4,Α5,Β2,Β3,Β4,Γ4  
ΠΕΛΙΤΑΡΗ** ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α2,Β1,Β2,Γ1,Γ2 Β1
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ  
ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. Α5,Β2,Β3,Β4,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΟΥΝΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ ΒΙΟΛΟΓΟΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ Γ1
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ** ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΙ Β1,Β2,Β3,Β4  
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. Β1  
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5 Α4
ΧΑΙΡΕΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ Γ1,Γ2,Γ3,Γ4,Γ5  
ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ   ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ  
 
ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ: ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ02.50, ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΕ02.50, ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕ03.50, ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΕ02.50, ΜΠΟΖΙΝΗ ΑΡΕΤΗ ΠΕ03.50, ΨΥΧΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ04.01.50
ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ: ΑΛΕΞΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΧΑΜΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕ25, ΕΙΔΙΚΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ: ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΕ1ΕΒΠ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ:  ΓΡΙΒΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ                                  ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ: ΖΟΡΜΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

*    =Λείπουν με απόσπαση ή άδεια
**  =Έχουν έρθει με διάθεση ή απόσπαση
*** =Παράλληλη Στήριξη

Παίξτε
"Οι Θησαυροί της Κάντια"
candia

Ευρωπαϊκά Προγράμματα

Focus On Europe Our School Meets Europe!
COMENIUS
2012-2014
ERASMUS+ KA1
2014-2016

logo

ERASMUS+ KA1
2016-2018
ERASMUS+ KA2
2016-2019
creative learning LOGO logo
Euro Movie Makers

ERASMUS+ KA2
2019-22

ERASMUS+ KA2
2020-22