Διευθυντής του Σχολείου είναι ο:
Φουστανάκης Γεώργιος, Πληροφορικής

Υποδιευθυντές οι: Ανδρεάδου Αλίκη, Γαλλικών, Τζωρμπατζάκης Αλέξης, Πληροφορικής

Ο σύλλογος αποτελείται από τους παρακάτω καθηγητές:

Επώνυμο Όνομα Ειδικότητα ΤΜΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΔΑΣΚΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ
ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ** ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Β1,Β2,Β3,Β4,Β5  
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α3,Α6,Β4,Β5,Γ3,Γ4  
ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α5,Α6,Β4,Β5,Γ3,Γ4  
ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α1,Α2,Α3,,Α4, A5,Β3,Β4  
ΔΕΣΚΟΥΛΙΔΗΣ* ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ    
ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ* ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ  
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5, Β1,Β2,Β4,Γ1,Γ2  
ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. Α1,Α2,Α3,Α4,Β1  
ΖΕΡΒΟΥ ΑΡΕΤΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΙ Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΘΕΟΧΑΡΗ** ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ Α2,Α3,Α4,Α5,Α6,Γ2  
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ** ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Β1,Β2,Β3,Β5,Γ1,Γ2 Γ2
ΚΟΚΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ Β1,Β2,Β3, Β5, Γ1  
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΥΣΙΚΟΙ Β1,Β2,Β3,Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4 Γ3
ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5, Α6, Β1,Β4,Β5 Α2
ΛΑΔΟΥΚΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α2,Α4,Α5,Α6, Β2,Β4,Γ3,Γ4 Γ4
ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΟΥ ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΦΥΣΙΚΟΙ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Α6, Β1,Β2,Β3,Β4,Β5  
ΛΕΟΝΤΑΚΗ** ΚΥΡΙΑΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α1,Α6,Β1,Β2,Β3,Γ1,Γ2 Β3
ΛΥΡΑΡΑΚΗ** ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Β3, Γ3, Γ4  
ΜΑΝΕΤΑ* ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΤΣΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ    
ΜΗΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ Γ1
ΜΙΜΙΝΟΥ ΑΝΘΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ  Α1,Α2,Α4,Α5,Β1,Β2,Β3,Γ3,Γ4 Β2
ΜΠΟΥΡΝΕΛΗ** ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α3,Α4,Α5,Α6, Β2,Β3,Β4, Β5, Γ1, Γ2 Α5
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΑΣΕΤΕΜ Α1,Α2,Α3,Α4,Β1,Β2,Β3,Β4, Β5 Β1
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΟΛΟΓΟΙ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Α6, Β1,Β2,Β3 Α1
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΩΤΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ Α1,Α2, Α3,Α4,Α5,Α6,Β5 Α4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΑΝΟΥ* ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ    
ΠΑΧΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ Α1,Β2,Β4,Γ2,Γ3,Γ4  
ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ** ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. Β3,Β4,Β5  
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ** ΑΝΝΑ ΓΕΩΛΟΓΟΙ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ Β5
ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΟΛΑ ΤΑ ΤΜΗΜΑΤΑ Α6
ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. Α5,Α6,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΤΣΙΑΜΠΑΡΛΗΣ** ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Α6,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ Β2,Β3,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΦΕΣΤΕΡΙΔΟΥ** ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ Α5,Α6,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Α.Ε.Ι. Β2,Β3  
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ Α1,Α2,Α3,Α4,Α5,Α6 Α3
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ** ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Β4,Β5,Γ1,Γ2,Γ3,Γ4  
       
ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ   ΦΙΛΟΛΟΓΟΣ ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ  
 
ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΓΙΑ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ: ΤΖΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΕ02.50 (ΥΠΕΥΘΥΝΗ Β4), ΚΑΚΑΜΠΟΥΡΑ ΧΡΥΣΟΘΕΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ ΠΕ03.50, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΕ02.50, ΞΕΚΑΡΔΑΚΗ ΦΑΙΔΡΑ ΠΕ04.01.50
ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ: 
ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ: ΝΤΑΟΥΤΗ ΔΙΑΜΑΝΤΩ ΠΕ25, ΕΙΔΙΚΟ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ: ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕ1ΕΒΠ

ΚΑΘΕ ΤΕΤΑΡΤΗ (8-12): ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ: ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΒΑΒΟΥΡΗ       ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ: ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ 

 

*    =Λείπουν με απόσπαση ή άδεια
**  =Έχουν έρθει με διάθεση ή απόσπαση

Παίξτε
"Οι Θησαυροί της Κάντια"
candia

Ευρωπαϊκά Προγράμματα

Focus On Europe Our School Meets Europe!
COMENIUS
2012-2014
ERASMUS+ KA1
2014-2016

logo

ERASMUS+ KA1
2016-2018
ERASMUS+ KA2
2016-2019
creative learning LOGO logo
Euro Movie Makers

ERASMUS+ KA2
2019-22

ERASMUS+ KA2
2020-22